Учнівське самоврядування

Належна увага в ПТНЗ Харківської області приділяється розвитку учнівського самоврядування. Лідери учнівського самоврядування в ПТНЗ за допомогою педагогів-кураторів створюють у навчальних закладах свої моделі і структури самоврядування.

Сайт лідерів самоуврядування в ЗП(ПТ)О Харківської області

Форум лідерів самоуврядування в ЗП(ПТ)О Харківської області

Інформація про роботу учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Харківської області 

 

Обласний фестиваль молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

        28 березня 2018 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області спільно з Харківською обласною бібліотекою для юнацтва, на базі бібліотеки, було проведено обласний фестиваль молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, та обласну школу лідерів учнівського самоврядування області. У ході фестивалю проводився заключний етап обласного конкурсу проектів молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів ЗП(ПТ)О. До програми заключного етапу конкурсу увійшли: презентації учнівських проектів фіналістів І етапу, нагородження фіналістів та всіх учасників конкурсу. Завершився фестиваль брейк-кавою та позитивними емоціями всіх учасників свята.