Учнівське самоврядування

Належна увага в ЗП(ПТ)О Харківської області приділяється розвитку учнівського самоврядування. Лідери учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О за допомогою педагогів-кураторів створюють у навчальних закладах свої моделі і структури самоврядування.

Сайт лідерів самоуврядування в ЗП(ПТ)О Харківської області

Форум лідерів самоуврядування в ЗП(ПТ)О Харківської області

Інформація про роботу учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Харківської області 

Обласний онлайн-форум за темою: «Учнівське самоврядування – виклики сьогодення» для лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О

Обласний веб-форум лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О «Ярмарок професій»

14 квітня 2021 року відбувся обласний веб-форум «Ярмарок професій», на який Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області спільно з командою лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О запросили випускників загальноосвітніх шкіл Харківського регіону, їх батьків та всіх зацікавлених до спільної розмови щодо підтримки молоді у кар’єрному орієнтуванні, популяризації робітничих професій.

Захід проведено у режимі он-лайн за допомогою платформи ZOOM. У роботі форуму взяли участь 74 учасники ЗП(ПТ)О та загальноосвітніх шкіл Харківського регіону.

У ході заходу лідерами учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О було проведено профорієнтаційну акцію, презентовано робітничі професії. Учнівська молодь поділилась своїм баченням кар’єрного розвитку та занурилась у цікавий світ професій.

Матеріали форуму будуть розміщені на усіх доступних інтернет-ресурсах.

 

 

«Нові умови – нові можливості», під таким гаслом 21 жовтня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Харківській області відбувся обласний онлайн-форум за темою: «Учнівське самоврядування – виклики сьогодення».

У роботі онлайн-форуму взяли участь 24 лідери учнівського самоврядування, 24 заступники директора з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О, методист НМЦ ПТО у Харківській області, координатор обласної ради учнівського самоврядування Бронскова О.В., Президент обласної Ради учнівського самоврядування  ЗП(ПТ)О, учениця ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» Рапотин Валерія.

У ході  онлайн-форуму кожен учасник мав змогу поділитись своїми ідеями, ініціативами та напрацюваннями під час дистанційного навчання.

Учасники онлайн-форуму обговорювали наступні питання:

  • акції волонтерських осередків щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19;
  • онлайн-виховні години;
  • репортаж до святкових дат (День працівника освіти);
  • ЗП(ПТ)О – має таланти;
  • онлайн-концерт;
  • онлайн-конкурси (художня самодіяльність, декоративно-прикладне мистецтво, технічна творчість, спортивні тощо);
  • фотоконкурси «Мій рідний край»;
  • заходи у гуртожитку малими групами та на повітрі;
  • відеоролики на різну тематику;
  • осінні свята (бал, вернісаж, виставки, марафон, фантазії тощо).

Завершився онлайн-форум прийняттям рішень та підтримкою гасла президента обласної ради учнівського самоврядування Рапотин Валерії «Нові умови – нові можливості».