Нашим абітурієнтам

Шановні абітурієнти!

У світі існує величезна кількість професій, вони охоплюють різні сфери людської діяльності, постійно змінюються разом з розвитком суспільства, науки та техніки, але при цьому багато професій зберігають свої головні ознаки і супроводжують людство протягом століть. У наш складний та динамічний час більшості з вас доводиться обирати професію. Все частіше кожен з вас, хто стоїть на порозі великого життя, ставить перед собою питання: “Хто я? На що я здатен? Яке моє місце в житті? Чим стане для мене професія: справою, якій я віддам без залишку все своє життя, засобом для існування чи місцем, де я проведу свій час?”

Для того, щоб свідомо зробити свій вибір, вам потрібна інформація. На наступних сторінках ви знайдете повну інформацію про усі професії, за якими ведеться підготовка у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області, контактах та місці розташування ліцеїв та училищ, правилах прийому, переглянути всю публічну інформацію. Також ви маєте змогу зайти на сайт будь-якого навчального закладу і переглянути детальнішу інформацію про нього та останні новини з життя даного ЗП(ПТ)О.

Шановний друже!

Обирай свою професію! Не дай можливість зробити вибір за тебе. Твоя ініціатива в плануванні своєї трудової діяльності – запорука стабільного та цікавого майбутнього. Плануй подальші свої кроки в оволодінні міцними знаннями та професійними навичками.